Essens - parfumy pre vás

 

Značka ESSENS v sebe skrýva niekoľko významov a slov. Možno v nej objaviť napríklad rovnako vyslovované anglické slovo „essence“, ktoré znamená podstatu, základ, ale aj aromatickú esenciu, ktorá sa používa pri výrobe parfumov a kozmetiky. Ďalšie slovo, ktoré možno počuť pri vyslovovaní ESSENS, je „sense“, teda zmysel. Našimi zmyslami vnímame všetko vôkol seba a sú naším najbližším pomocníkom, ktorý nás sprevádza po celý život. Sieťový marketing je podľa mnohých odborníkov jednou z najrýchlejších ciest k finančnej nezávislosti a splneniu vlastných snov. I slovo „sen“ je preto súčasťou novej značky ESSENS. 

 

 

 

ESSENS je spoločným výsledkom tvorivej činnosti mnohých profesionálov v odbore výroby kozmetiky, výživových doplnkov a sieťového marketingu.

ESSENS v septembri 2011 uviedla na trh kvalitné parfumy vytvorené z tých najlepších vonných esencií, ktoré potešia vaše zmysly.

Môžete sa tešiť na množstvo pánskych vôní, medzi ktorými si určite nájdete svoje obľúbené. Medzinárodný tím starostlivo vyberal tie najvhodnejšie vonné kompozície od jedného z popredných svetových dodávateľov parfumových esencií. Z tých vzniká na území Českej republiky konečný produkt – parfum, ktorý je balený do kvalitných flakónov z talianskych sklárskych dielní s dlhoročnou tradíciou. 

 

Cena: parfum 50 ml: 18,20 E

          parfum 15 ml: 9,80 E

 

 

 

 

Rad Unique

Sú originálne a jedinečné parfumy vyvinuté pre originálne a jedinečné osobnosti. Sú výsledkom túžby celosvetovo uznávanej parfuméristky vytvoriť jedinečnú parfumovú kompozíciu s použitím tých najkvalitnejších a najdrahších prírodných surovín, ktoré je možné na trhu získať.

Vonné esencie boli vyberané tak, aby výsledná vôňa získala punc kvality, luxusu a nadčasovosti. K dosiahnutiu presného pomeru použitých ingrediencií do finálnej dokonalej vône predchádza niekoľko mesiacov starostlivej, až alchymistickej práce. Potom nasleduje dlhodobý proces zrenia v nerezových tankoch, kde sa jednotlivé zložky spoja a vytvoria harmonický celok. Vyzretý parfum je plnený do moderných sklenených flakónov, doplnených o inovačný transparentný rozprašovač, ktorý nielenže je vo vnútri flakónu takmer neviditeľný, ale predovšetkým umožňuje efektívne rozptýlenie častíc parfumu do veľmi jemného vonného obláčika. Dojem exkluzivity je zvýraznený štýlovým uzáverom vyrobeným z exotického dreva.

 

Objem 50 ml

Cena: 29,90 E

 

Pokračovanie

 


 

INDEX

alenagott@gmail.com