ESSENS Home perfume

Essens home perfume

sú elegantné arómadifuzéry s jedinečnou a dlhotrvajúcou vôňou ideálnou pre každý interiér. Miestnosť krásne prevoňajú a zároveň jej dodajú moderný štýl.

Jemné éterické oleje a ratanové tyčinky sú ideálnou kombináciou k navodeniu príjemnej, dlhotrvajúcej a konštantnej vône. Aróma uvoľňujúca sa do ovzdušia vzlína tenkými kanálikmi ratanu, a preto je jeho intenzita optimálna. Miestnosť sa vôňou nepresýti a naviac vďaka čisto prírodným éterickým olejom nevznikajú škodlivé látky.

Arómadifuzéry od essens vydržia voňať po dobu až 8 týždňov a vďaka svojmu obsahu sú schopné prevoňať miestnosť s rozlohou až 20 m2. Intenzita vône je závislá od množstva vonnej esencie a počtu ratanových tyčiniek, ktoré je vhodné pre optimálnu intenzitu vône každý týždeň otočiť.

 

 

 

CANDY FRUIT

Osviežujúca a sladká ovocná vôňa nesúca v sebe jedinečnú arómu pomarančov, jabĺk, broskýň a čiernych ríbezlí v sprievode  jazmínu, orgovánu a ľahkými zelenými tónmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

WOODEN DREAM

Pohodová, čistá a po relaxácii volajúca vôňa s prvkami pačuli, pelargónie, eukalyptu v jedinečnej kombinácii s citrónom a nádychom ylang ylang.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                        

 

WATERFALL

Nadčasová vôňa luxusu, ktorá v sebe ukrýva arómu vzácneho drevitého pižma, zmes tuje, borovice, cédra, pačuli, vetiveru s jemnými dotykmi zeleného jablka.

 

 

 

 

 

 

 

WHITE FLOWERS

Jedinečná vôňa s nádychom leta, tvorená opulentnou sýtou vôňou jazmínu, ušľachtilou ružou s jemným nádychom citrusov a zelených tónov.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

INDEX

 alenagott@gmail.com