ESSENS Home pharmacy

 

Produkty ESSENS Home Pharmacy sú vyvinuté a vyrábané pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem.

Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou.

Žiadny z produktov ESSENS Home Pharmacy nebol testovaný na zvieratách.

DÁVKOVACIA SCHÉMA PODĽA BIORYTMU

Biorytmus je pravidelné striedanie fyzických a duševných stavov, ktoré ovplyvňujú ako celý organizmus, tak aj jednotlivé orgány a jednotlivé bunky. Dĺžka cyklu môže byť veľmi rozdielna, a to od sekúnd, cez minúty, hodiny a dni (tzv. cirkadiánny rytmus), ale i mesiace (cirkatrigintánny rytmus) a roky (cirkaanuálny rytmus). Na základe týchto poznatkov pri každom produkte ESSENS Home Pharmacy odporúčame presné dávkovanie počas cirkadiánneho rytmu v tú dobu, kedy je predpokladaná najvyššia efektivita a maximálny účinok podaného výživového doplnku.

PREDNOSTI ESSENS HOME PHARMACY

Hi-tech výroba - špičkové a revolučné technické riešenie

• mikronizácia rastlinných extraktov - zmenšenie veľkosti častíc

• inhibícia enzýmov - zníženie aktivity enzýmov použitím extraktov prírodných látok (korenia a kurkumínu)

• viacvrstvové poťahovanie (tabliet a peliet) pre dosiahnutie maximálneho efektu

MIKRONIZÁCIA

Je spôsob, ktorým sa u liečiv, prírodných látok, vitamínov a minerálnych látok zvyšuje ich biologická dostupnosť. Jedná sa o postupné zmenšovanie surovín na častice o veľkosti niekoľkých mikrometrov. Výsledná látka tak vďaka svojmu väčšiemu povrchu vytvára predpoklady pre zlepšenie a zrýchlenie rozpúšťania v organizme a dosiahnutie vyššej účinnosti výživového doplnku.

INHIBÍCIA ENZÝMOV

Je proces, vďaka ktorému dochádza k zníženiu aktivity enzýmov. K inhibícii enzýmov pri produktoch ESSENS Home Pharmacy dochádza pri použití prírodných látok korenia a kurkumínu.

VIACVRSTVOVÉ POŤAHOVANIE (tabliet a peliet)

Ide o unikátnu viacvrstvovú technológiu poťahovania, ktorá sa po prvý raz na svetovom trhu objavuje pri produktoch ESSENS Home Pharmacy. Postupným nanesením niekoľkých vrstiev s obsahom aktívnych látok a vďaka ich správnemu časovaniu rozpúšťania boli dosiahnuté prevratné účinky, ktoré možno klasickými technikami dosiahnuť len veľmi ťažko.

TECHNOLÓGIA VÝROBY TABLIET  A  PELIET

Tablety sú vyrobené len z rastlinných látok, sú teda vhodné aj pre vegetariánov.

Pelety sú naplnené do kapsúl z rastlinného materiálu vhodných aj pre vegetariánov.

essens

 

Clea’NS - výživový doplnok

čisto prírodné antiparazitikum

Clea’NS obsahuje účinnú kombináciu štyroch látok, najmä extrakt z kôry magnólie lekárskej, enzým - proteázu z Aspergillus oryzae, extrakt čierneho korenia a vitamín A:

• extrakt z kôry magnólie lekárskej výrazne ovplyvňuje funkciu črevného traktu v zmysle pravidelnosti vyprázdňovania

• vďaka enzýmu - proteáze z Aspergillus oryzae dochádza v tráviacom ústrojenstve k správnemu štiepeniu bielkovín

• extrakt čierneho korenia pôsobí nielen ako inhibítor enzýmov, ale má taktiež pozitívny vplyv na činnosť nervovej sústavy

• vitamín A výrazne prispieva k udržaniu optimálneho stavu slizníc vrátane črevného traktu

Pre koho je Clea’NS vhodný?

V ľudskom tele sa nachádza mnoho rozmanitých parazitov, ktoré môžu spôsobovať vážne zdravotné problémy. Clea’NS je vhodný pre všetkých, ktorí chcú detoxikovať svoj organizmus, napr. na začiatku zahájenia správnej životosprávy, či len tak preventívne.

Zloženie: celulóza, extrakt kôry magnólie lekárskej, proteolytické enzýmy, zemiakový škrob, zahusťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), extrakt čierneho korenia, vitamín A

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta počas dňa (odporúčame pravidelné užívanie a po 2 – 3 mesačnej kúre aspoň 1 mesiac vynechať).

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 30 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (maximálna denná dávka je 5 tbl.). Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je učené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v kombinácii s alkoholom. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu.

 

e

Obsah balenia: 30 tabliet

Cena:  30,00 €

 

 

ES’Leep - výživový doplnok

čisto prírodný produkt na podporu kvalitného spánku

ES’Leep obsahuje účinnú kombináciu piatich látok, a to extrakt šištice chmeľu otáčavého, extrakt plodov višne obecnej, inozitol, extrakt čierneho korenia a chróm:

• extrakt šištice chmeľu otáčavého svojim upokojujúcim účinkom prispieva k podpore dobrého spánku

• višne, ako jedny z mála, sú prirodzeným zdrojom hormónu melatonín, ktorý má významný vplyv na reguláciu cirkadiánneho rytmu tela a spánkového režimu, tzn. že vzostup jeho hladiny je spojený s nutkaním k spánku

• inozitol je cyklický alkohol a je kľúčovou látkou v metabolizme nielen človeka, ale všetkých živočíchov, rastlín i mikroorganizmov. Veľmi významne sa zúčastňuje celého radu biochemických procesov, má upokojujúce antioxidatívne účinky – chráni organizmus pred voľnými radikálmi

• maximálny účinok kombinácie výťažkov z chmeľu, višne a inozitolu podporuje extrakt čierneho korenia, ktorý pôsobí nielen ako inhibítor enzýmov, ale taktiež má pozitívny vplyv na činnosť nervovej sústavy

• chróm je dôležitou látkou pre správny metabolizmus makroživín v organizme

Pre koho je ES’Leep vhodný?

Pre osoby s poruchami spánku a zaspávania. Maximálne účinky ES’Leep sa prejavia pri dodržiavaní správnej spánkovej hygieny.

Zloženie: celulóza, extrakt chmeľu, extrakt plodov višne obecnej, inozitol (myo-inozitol), zahusťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), extrakt čierneho korenia, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), chróm (chlorid chromitý)

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta približne hodinu pred spaním (odporúčame pravidelné užívanie a po 2 – 3 mesačnej kúre aspoň 1 mesiac vynechať). Vďaka prírodným zložkám nie je ES’Leep návykový.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 30 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (maximálna denná dávka sú 3 tbl.). Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v kombinácii s alkoholom. Môže nepriaznivo ovplyvniť činnosť vyžadujúcu zvýšenú pozornosť (riadenie motorových vozidiel, obsluha strojov), a to po dobu minimálne 8 hodín od užitia. Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu.

Obsah balenia: 30 tabliet

Cena: 23,40 E

 

 

Flow’EN - výživový doplnok

Flow'EN obsahuje štandardizované rastlinné extrakty vo vhodnom pomere, t.j. extrakt zo semena pagaštanu konského (gaštanu Aesculus hippocastanum) a extrakt z čierneho korenia:

• extrakt gaštanu prispieva k zníženiu pocitu ťažkých nôh a je využívaný pre dobrú cirkuláciu v žilách a cievnych vlásočniciach

• čierne korenie prispieva k normálnej činnosti cievnej a nervovej sústavy

• vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

Zloženie: semeno pagaštanu konského (Aesculus hippocastanum semen, extrakt), plod čierneho korenia (Piper nigrum, extrakt), plnidlá (kukuričný škrob, mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec, polydextrózy, polyetylénglykol, uhličitan vápenatý), farbivá (oxidy a hydroxidy železa, kremičitan draselno-hlinitý, oxid titaničitý)

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta večer počas jedla.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 30 0C.

Ukladajte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Obsah balenia: 30 tabliet

Cena: 11,70 E

 

Hard’EN - výživový doplnok

čisto prírodný produkt na podporu mužskej erekcie

Hard’EN obsahuje vo vhodnom pomere účinnú kombináciu štyroch látok, a to extrakt zeleného čaju s katechínmi, aminokyseliny L-ornitín a L-citrulín a extrakt čierneho korenia:

• extrakt zeleného čaju s katechínmi zabezpečuje pružnosť ciev

• aminokyseliny sú súčasťou proteínov a peptidov, teda štruktúrnych bielkovín, enzýmov a mnohých hormónov, ktoré tvoria v organizme funkčné látky. L-citrulín výrazne zvyšuje prekrvenie tkanív a využíva sa na podporu sexuálnych funkcií. L-ornitín výrazne zosilňuje účinok L-citrulínu

• maximálny účinok extraktu zeleného čaju v kombinácii s aminokyselinami podporuje extrakt čierneho korenia, ktorý pôsobí nielen ako inhibítor enzýmov, ale má taktiež pozitívny vplyv na činnosť nervovej sústavy

Pre koho je Hard’EN vhodný?

Pre dospelých mužov bez rozdielu veku, ktorí pociťujú nespokojnosť s kvalitou svojej erekcie.

Zloženie: L-ornitín, extrakt zeleného čaju, L-citrulín, želatína, celulóza, extrakt čierneho korenia, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), zemiakový škrob

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 30 minút pred záťažou (pre dosiahnutie účinku je nutná sexuálna stimulácia, prípravok sa neužíva pravidelne).

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 30 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku (maximálna denná dávka je 5 tbl.). Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené pre ženy a deti.

Nevhodné pre osoby so srdcovými ochoreniami. Neužívajte v kombinácii s alkoholom.

Produkt neobsahuje cukor, lepok ani laktózu.

Obsah balenia: 30 tabliet

Cena:  21,00 E

 

Head’ES - výživový doplnok

Head'ES obsahuje koenzým Q10 vo vhodnej kombinácii so štandardizovanými rastlinnými extraktmi a B vitamínmi s nasledujúcim fyziologickým účinkom:

• koenzým Q10 je telu vlastná látka, taktiež nazývaná ako ubichinón Q10, ubidekarenón, faktor Q10 alebo taktiež vitamín Q s fyziologickým účinkom, pretože je v rôznych formách všadeprítomnou látkou obsiahnutou vo všetkých živých organizmoch a zúčastňuje sa dôležitých metabolických procesov

• extrakt Gingko biloba má účinok na mikrocirkuláciu krvného systému vrátane mozgu, čím prispieva k jeho normálnej činnosti (kognitívna/ rozpoznávacia funkcia a duševná rovnováha)

• čierne korenie prispieva k normálnej činnosti cievnej a nervovej sústavy

• vitamín B2 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania

• vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, teda normálnej psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania

Zloženie: koenzým Q10, list ginka dvojlaločného (extrakt Ginkgo biloba 24/6), plod čierneho korenia (Piper nigrum, extrakt), farbivo (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), plnidlá (mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob), stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza)

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta ráno počas jedla alebo pri pocite nástupu problému.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri teplote do 30 0C.

Ukladajte mimo dosahu malých detí. 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Obsah balenia: 30 tabliet

Cena: 15,70 E

 

Slim’SS - výživový doplnok

Slim‘SS obsahuje štandardizované rastlinné extrakty vo vhodnom pomere, tj. extrakt zo zeleného čaju s katechínmi (Camellia sinensis folia non fermentata) a extrakt z čierneho korenia:

• katechíny zeleného čaju prispievajú ku kontrole telesnej hmotnosti vďaka metabolizmu lipidov (spaľovanie tukov)

• zelený čaj tiež prispieva k vylučovaniu vody z tela

• čierne korenie prispieva k normálnemu tráveniu a kontrole telesnej hmotnosti

Zloženie: List zeleného čaju (Camellia sinensis, extrakt), plod čierneho korenia (Piper nigrum, extrakt), plnidlá (mikrokryštalická celulóza, jablčná vláknina), emulgátor (estery sacharózy), plnidlo (kukuričný škrob), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulosa, polyvinylpyrrolidon), leštiaca látka (mastenec), farbivo (kurkumín)

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne najlepšie 30 minút pred jedlom alebo počas jedla (1 tableta pred obedom a 1 tableta pred večerou). Účinok sa násobí zmenou stravovacích návykov a cvičením.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri teplote do 30 °C. Ukladajte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov. Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti a tehotné ženy (obsah kofeínu 7 mg v 2 tabletách pre dennú spotrebu).

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: 33,60 E

 

Slim‘SS vit

Pri pravidelnom užívaní Slim‘SS sa odporúča doplniť vitamíny rozpustné v tukoch A, D, E, K už od druhého mesiaca užívania. Nie je vhodné kombinovať s inými multivitamínovými doplnkami. Ako doplnkový produkt ponúkame Slim‘SS vit – komplex vitamínov A, D, E, K v jednej tablete.

Dávkovanie: 1 tableta denne ráno

Obsah balenia: 30 tabliet

Cena: 4 E

Pri zakúpení dvojmesačnej kúry Slim‘SS od nás získate balenie Slim‘SS vit úplne ZADARMO

  

 pokračovanie


 

INDEX

 

alenagott@gmail.com